ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 (з забором мазків з носоглотки та ротоглотки)
ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 (з забором мазків з носоглотки та ротоглотки)
ПЛР-тестування на коронавірус COVID-19 (з забором мазків з носоглотки та ротоглотки) :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

ПЛР-тест (інша назва -- ПЦР тест) показує наявність чи відсутність в організмі людини РНК коронавірусу (COVID-19). Завдяки цьому ПЛР-тестування дозволяє виявити в захворілого коронавірус ще в перші дні зараження та є 100% точним. Проводять ПЛР-тестування шляхом забору зразків із верхніх дихальних шляхів (носоглотки чи ротоглотки) пацієнта. Дослідження відбувається протягом 4-6 годин. Все тестування відбувається на повністю автоматичному надсучасному обладнанні світового рівня, що гарантує 100% точність тесту та швидке виконання.

Результати негативного ПЛР-тесту потрібен для виїзду за кордон (зазвичай вимагається , щоб тест був зроблений не більше, ніж за 72 години до перетину кордону).

В Міському лікувально-діагностичному центрі результат ПЛР-тесту на коронавірус можна отримати в той же день вже після 17:00 за умови відбору зразків з 8:00 до 12:00. Крім того -- за потреби результати ПЛР-тесту видаються на англійській мові без додаткової оплати!

Крім того, результати тесту необхідні для зняття з самоізоляції ( в тому числі в порталі ДІЯ).

Для здачі ПЛР-тесту попереднього запису НЕ ПОТРІБНО! Звертайтеся безпосередньо на рецепцію 1-го поверху (вул.Київська,б.68), або в пунктах здачі матеріалу (вул.Хмельницьке шосе, б.96).

 

Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З270] ПЛР. Тестування на коронавірус (з забором мазків з носоглотки та ротоглотки)
Цiна (без ПДВ):
500.00 грн.
Наші лікарі