Історія підприємства
Історія підприємства
Розпочав активну роботу з 18 вересня 2012 року на базі комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №7» м. Вінниці. Створення сучасного діагностичного центру у місті Вінниці було підтримано Міністерством закордонних справ Держави Ізраїль, Фондом Петра Порошенка та Вінницьким міським головою Володимиром Гройсманом.

Основною метою діяльності міського лікувально-діагностичного центру є наближення високоспеціалізованої консультативно-діагностичної допомоги до пацієнтів та організація ефективної взаємодії в напрямку діагностики захворювань між медичними закладами м. Вінниці та Вінницької області на усіх рівнях надання медичної допомоги.

Особливістю комунального підприємства «Міський лікувально-діагностичний центр» є те, що працюючи за госпрозрахунковим принципом роботи вдається утримуватипривабливу цінову політику на діагностичні послуги. Для тих вінничан, які протягом опалювального періоду отримують субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг,консультації та обстеженя в центрілише 50% вартості. Учасники бойових дій, інваліди війни та особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також комп’ютерна томографія для ургентних хворих за направленнями лікарів лікарні швидкої медичної допомоги м. Вінниці проводиться безкоштовно. Це дозволило наблизити коштовну високоспеціалізовану діагностичну допомогу до малозабезпечених категорій населення.

Девіз Центру «EXPERTO CREDE», що в перекладі з латинської мови означає: «Вір — досвідченому». Зусилля колективу направлено на те, щоб кожен пацієнт, який звернувся до Центру отримав максимальну увагу та швидку і ефективну медичну допомогу за найкращими світовими стандартами. І ми впевнені, що в майбутньому комунальне підприємство «Міський лікувально-діагностичний центр» стане флагманом в сфері надання сучасних та якісних медичних діагностичних послуг в м. Вінниці.