Форма для електронних відгуків
Електронні відгуки
Виктория
11:23, 09.01.2019
Проходила комісію для влаштування на роботу в "Діагностичному центрі". Приймала мене Людмила Борисівна Гончарук. Дуже мені сподобалося! Все чітко роз'яснила, що мені потрібно! Які аналізи здати, яких лікарів пройти. Я до неї ходила і ходила. І вона так спокійно, професійно і врівноважено мені знову і знову повторювала, що мені ще потрібно пройти. І взагалі дуже приємна і світла людина. Таких, як вона, добрих людей хотілося б бачити більше! Ціни набагато приємніше, ніж у інших медичних закладах. Рекомендую!!!
Відповідь Виктория від Адміністрація
17:09, 09.01.2019
Діяльність закладу направлена на надання високоспеціалізованої консультативно-діагностичної допомоги пацієнтам та організацію ефективної взаємодії в напрямку діагностики захворювань між медичними закладами м. Вінниці та Вінницької області на усіх рівнях надання медичної допомоги.
Sia Mia
10:03, 09.12.2018
Я мешканка с. Гавришівка, Вінницького району, Катерина Петрівна, проходила обстеження в суботу 6 жовтня в діагностичному центрі. Хочу подякувати лікарям центру. Самопочуття моє було погане,тому звернулась до медичного центру, так як чула про нього багато хорошого. Проходила обстеження УЗІ сердця у лікаря Старжинської О.Л. була на прийомі у сімейного лікаря Бевз М.П. Лікарі високої кваліфікації, приділили мені максимум уваги, призначили курс лікування. Хочу подякувати за високий професійний рівень та чуйне ставлення до пацієнтів. Побільше б таких лікарів!!!
Залишити відгук