Коагулограма повна
Коагулограма повна :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

Коагулограма повна (протромбіновий час, протромбіновий індекс, МНО, АЧТЧ, тромбіновий час, фібриноген):

Коагулограма — це набір показників крові, що вказує на процес згортання. Оскільки згортання несе захисну функцію, тобто забезпечує нормальний гемостаз, аналіз має другу назву — гемостазиограмма, коагуляційний гемостаз. Хоча система згортання не єдиний механізм підтримки організму. Первинний гемостаз забезпечується тромбоцитами і властивостями судин.

Протромбіновий час (ПЧ) — широко використовуваний скринінговий тест для оцінки зовнішнього каскаду згортання плазми. Протромбіновий час зазвичай ис-користується для визначення активності фактора VII, контролю лікування непрямими антикоагулянтами, при скринінгу порушень системи гемостазу.

Протромбіновий індекс (ПТІ) — число, яке відображає відсоткове відношення протромбінового часу стандартної (контрольної) крові до протромбінового часу крові обстежуваного пацієнта. ПЧ - найважливіший скринінговий аналіз для оцінки згортання крові.

МНО — Для вимірювання згортання крові необхідний простий аналіз на визначення протромбінового часу (ПТЧ), що дозволяє розрахувати міжнародне нормалізоване відношення (МНО). Дозування варфарину визначається в залежності від значень МНО.

АЧТЧ (активований частковий тромбопластиновий час) — це медичний спеціальний тест, який імітує процес здатності згущуватися крові і націлений на оцінку вмісту в крові інгібіторів, плазмових чинників і антикоагулянтів. Це показник ефективності внутрішнього механізму здатності згущуватися крові, який дозволяє виявляти і діагностувати гемофілію, проводити моніторинг хворих що проходять гепаринове і герудинове лікування. АЧТЧ - час, впродовж якого утворюється кров'яний згусток після того, як до плазми додається каолін-кефалінова суміш, кальцій хлорид, а також інші необхідні реагенти. Імітуючи запуск кров'яного згортання, таке дослідження визначає дефіцит чинників, які беруть участь в цьому внутрішньому процесі, або наявність інгібіторів згортання.

Фібриноген — безбарвний волокнистий білок з групи глобулінів, розчинений в плазмі крові. При активації системи згортання крові фібриноген піддається ферментативному розщепленню ферментом тромбіном із утворенням мономеру фібрину, який під дією активного XIII фактора згортання крові полімеризується і випадає в осад у вигляді білих ниток полімеру фібрину. Плазма крові без фібриногену має назву сироватка крові.

Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З16] Біохімічний аналіз крові на коагулограму повну (протромбіновий час, протромбіновий індекс, МНО, АЧТВ, тромбіновий час, фібриноген)
Цiна (без ПДВ):
339.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
203.40 грн.
Наші лікарі