Інші інфекційні захворювання
Інші інфекційні захворювання
Інші інфекційні захворювання :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

Інфекційні захворювання — це є розлади здоров’я людей, що викликаються живими збудниками (вірусами, грибками, бактеріями, кліщами, ...), продуктами їх життєдіяльності (токсинами), патогенними білками (пріонами), передаються від заражених до здорових осіб і схильні до масового поширення. Інфекційні захворювання можуть передаватися різним шляхом, а саме: через повітря, контакт з хворими і предмети, які контактували з хворими. А також інфекційні захворювання можуть передаватися через продукти харчування.

 

Підготовка:

 • важливою умовою для лабораторних досліджень є здача крові натщесерце — 6-12 годинний період голодування. В день дослідження допустимо вживання невеликої кількості води.
 • за 6 — 12 годин до дослідження слід виключити прийом алкоголю, куріння, прийом їжі, обмежити фізичну активність.
 • виключити прийом ліків, якщо відмінити прийом ліків неможливо, необхідно проінформувати про це лабораторію.
 • дітей до 5 років, перед здачею крові, бажано поїти кип’яченою водою (порціями до 150–200 мл., протягом 30 хвилин).
 • для грудних дітей — перед здачею крові витримати максимально можливу паузу між годуваннями

   

 • Реакція мікропреціпітації з кардіоліпіновим антигеном (РМП)

Реакція мікропреціпітації з кардіоліпіновим антигеном (РМП) - cифіліс — хронічна інфекційна хвороба з різноманітними клінічними проявами. Збудника сифілісу — Treponema pallidum (бліду спірохету) —виявив у 1905 р. Ф. Шаудін. Збудник сифілісу належать до роду спірохет, Treponema, а вид — до Treponema pallidum (бліда трепонема). Назвою вона зобов’язана слабкому забарвленню аніліновими барвниками і поганій видимості в нативних препаратах через слабку світлозаломлюваність. У темному полі бліда трепонема має вигляд рухливої спірально скрученої нитки завдовжки 6—14 мм

 

 • Сумарні антитіла Ig G + Ig М до Helicobacter Pylori

Сумарні антитіла Ig G + Ig М до Helicobacter Pylori – це патогенний мікроорганізм H. pylori, що викликає гастрити, дуоденіти, виразкову хворобу шлунка (в 70% випадків) і дванадцятипалої кишки (в 90%). Дані останніх років говорять про тісний зв'язок Helycobacter pillory з розвитком раку. Визначення рівня імуноглобулінів є найбільш достовірним (специфічність 91%, чутливість 97%), найбільш доступним, найменш інвазивним методом діагностики хелікобактерної інфекції та найбільш прийнятним для контролю в лікуванні, тому що при проведенні контрольної фіброгастроскопії з біопсією можливе повторне інфікування. Патогенні мікроорганізми H. pylori, что вікликає гастрити, дуоденіти, віразкову хворобу шлунка (в 70% віпадків) і дванадцятипалої кишки (в 90%). Дані останніх років пов'язують Helycobacter pillory з розвитком раку. Визначення рівня імуноглобулінів є найбільш достовірнім (спеціфічність 91%, чутлівість 97%), найбільш доступним, найменша інвазивним методом діагностики хелікобактерної інфекції та найбільш прийнятною для контролю в лікуванні, тому что при проведенні контрольної фіброгастроскопії з біопсією можливе повторне інфікування.

 

 • Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgG Bordetella pertussis (до збудника кашлюку)

Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgG Bordetella pertussis (до збудника кашлюку) Кашлюк – це інфекція дихальних шляхів, що характеризується спазматичним нападоподібним кашлем. Найчастіше цим захворюванням страждають діти дошкільного віку. Найбільшу небезпеку хвороба представляє для маленьких дітей. Дорослі хворіють на кашлюк в рідкісних випадках.Захворювання відрізняється високою контагіозністю, в 90% випадків при контакті з хворою людиною відбувається інфікування. Збудник, який провокує коклюк це грамнегативна паличка Bordetella pertussis. Головний шлях передачі інфекції – повітряно -крапельний. Антитіла IgG - аналіз, який використовується для виявлення у пацієнта антитіл до Bordetella pertussis - бактерії, що викликає кашлюк. Антитіла IgG характерні для активної і недавно перенесеної інфекції, і присутні в організмі більш тривалий час, ніж антитіла IgM.

 

 • Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgМ Bordetella pertussis (до збудника кашлюку)

Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgМ Bordetella pertussis (до збудника кашлюку). Антитіла до збудника кашлюку IgM, Bordetella pertussis lgM. Кашлюк викликається бактерією Bordetella pertussis. Це аеробна, нерухома, грам бактерія. Передається захворювання повітряно-крапельним шляхом. Показник первинного інфікування людини на кашлюк. На ранній фазі цієї стадії знаходять, в основному, антитіла класу IgM, а в пізній фазі часто присутні тільки антитіла класу IgG. Однак рівні специфічних IgM можуть зберігатися протягом тривалого часу. Антитіла класу IgG. Однак рівні специфічних IgM можуть зберігатися протягом тривалого часу. Через 4 тижні після початку захворювання призначають IgM, якщо минуло більше 4х тижнів пацієнта тестують на наявність Ig G.

 

 • Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgG Borrelia burgd. afzelli, garinii (хвороба Лайма)

Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgG Borrelia burgd. afzelli, garinii (хвороба Лайма) Антитіла класу IgG до Borrelia burgdorferi можуть виявлятися на 1 - 3 тижні після інфікування, слідом за антитілами класу IgM, пік IgG - через 1,5 - 3 місяці. Антитіла до Borrelia burgdorferi часто не виявляються на ранній стадії захворювання або при рано призначеній антимікробній терапії. Негативний результат серологічних тестів на ранніх стадіях інфекції не є підтвердженням її відсутності і вимагає повторної перевірки в динаміці через 2 - 4 тижні. Антитіла класу IgG циркулюють в крові тривалий термін (від кількох місяців до кількох років), навіть після успішної антимікробної терапії і лікування інфекції. Імунітет проти Borrelia burgdorferi не є стабільним.

 

 • Імунологічний аналіз крові на антитіла до LgM Borrelia burgd. afzelli, garinii (хвороба Лайма)

Антитіла до боррелії lgM, Borrelia burg. IgM (хвороба Лайма) кількісний - кількісне визначення IgM антитіл до збудника бореліозу (Borrelia burgdorferi, хвороби Лайма), які свідчать про ранній фазі інфікування спірохетами Borrelia.  Хвороба Лайма (кліщовий бореліоз) - інфекційне захворювання, яке викликається спірохетами Borrelia burgdorferi (єдина з усіх Borrelia патогенна для людини) і передається кліщами. Шлях передачі - укус кліща, який сам був інфікований B. burgdorferi. Сприятливим часом для розвитку захворювання вважається весняно-літній період.

Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З37] Імуноферментний аналіз на хелікобактер пілорі (сумарні антитіла IgG+М до хелікобактера пілорі)
Цiна (без ПДВ):
234.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
140.40 грн.
[З218] Імунологічний аналіз крові на антитіла до IgG Borrelia burgd. afzelli, garinii (хвороба Лайма)
Цiна (без ПДВ):
254.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
152.40 грн.
[З219] Імунологічний аналіз крові на антитіла до IgM Borrelia burgd. afzelli, garinii (хвороба Лайма)
Цiна (без ПДВ):
262.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
157.20 грн.
[З220] Імунологічний аналіз крові на антитіла до IgG Bordetella pertussis (до збудника кашлюку)
Цiна (без ПДВ):
335.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
201.00 грн.
[З221] Імунологічний аналіз крові на антитіла до IgМ Bordetella pertussis (до збудника кашлюку)
Цiна (без ПДВ):
335.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
201.00 грн.
Н
Проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб
[Н17] Серологічне дослідження крові на сифіліс реакцією мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (якісний метод) без забору крові
Цiна (з ПДВ):
39.00 грн.
Наші лікарі